پیش فروش پروژه ستین – کارگزاری رسمی فروش آرین سازه

پیش فروش پروژه ستین

پیش فروش پروژه ستین واقع در منطقه 22 چیتگر تهران توسط شرکت آرین سازه رابین که احتمالا بیلبورد های بسیاری از آنرا با سفیر شرکت علی کریمی در سرتاسر شهر مشاهده کرده اید . پروژه ستین در فاز اول آن شامل 12 بلوک میباشد و واحد های مسکونی و آپارتمانی در متراژ 60 ، 90 ، 120 و 180 متری تشکیل دهنده 96 واحد از هر یک از این برج ها میباشد .

سابقه

شرکت سازنده پروژه سوابق اجرایی صدها هزار متر مربع واحد های مسکونی ، اداری ، تجاری را دارا میباشد

تاسیس کارخانه فولاد امیر قم به منظور تامین پروژه های شرکت از آخرین دستاوردهای آرین سازه میباشد و همچنین انتخاب مدیر عامل مجموعه دکتر مسعود عبدی به عنوان کار آفرین نمونه سال 99 از آخرین افتخارات کسب شده توسط مجموعه میباشد .

پیش فروش پروژه ستین
پیش فروش پروژه ستین

ضمانت پیش فروش پروژه ستین

پروژه ستین تنها پروژه ی اجرا شده در منطقه میباشد که از ابتدای پروژه نه در مرحله ی خاص و با گذشتن چند سال از شروع پروژه ضمانت تحویل دقیق به شما میدهد و شما در قرار داد خود از همان ابتدا تاریخ دقیق تحویل پروژه و جریمه دیرکرد بعد از آنرا را مکتوب خواهید داشت .

ضمانت تحویل سند از دیگر امتیازات این پروژه است و شرکت تعهد کرده تا حداکثر 1 سال پس از تحویل پروژه سند آنرا دریافت کند

سرمایه گذاری کم ریسک و پر سود

سود مشارکت 15 درصد سالیانه برای پیش فروش ستین و همچنین ضمانت تحویل به موقع پروژه به همراه این مسئله مهم که پروژه ستین بر اساس شاخص برنامه بودجه تورم قیمت ساخت را محاسبه مینماید و نه تورم دلخواه و نانوشته از دیگر امتیازات تضمین سرمایه گذاری شما خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پیش فروش پروژه ستین میتوانید با شماره 09120872537 تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید